Autorzy

 • Ania BedyniakAnia Bedyniak

  Psychofanka jedzenia w każdej postaci, entuzjastka sportu - ścianek wspinaczkowych, pole dance, Runmagedonu i offroadu. Nieobiektywna wielbicielka kotów, wnikliwa obserwatorka, koneserka dalekich podróży - romantyczna dusza twardo stąpająca po ziemi.

  Wszystkie artykuły autora (42)Strona internetowa autora
 • Gabriela WiśniewskaGabriela Wiśniewska

  Z wykształcenia polonistka, za jakiś czas być może również socjolingwistka :) Zafascynowana himalaizmem, zapalona biegaczka, miłośniczka Włoch. Estetka, lubiąca ciekawostki z branży beauty, interesująca się modą, dietetyką oraz szeroko pojętym zdrowiem.

  Wszystkie artykuły autora (40)
 • AnettAnett

  Eko-matka Johnego, Kosmy i Anieli, w życiu i macierzyństwie postawiła na jakość BIO/organic i poleca to całemu światu. Współtwórca legendarnego sklepu dla rodziców KIDY.pl , pionierka w branży e-commerce, biega, trenuje, fotografuje i pisze. Eksperckie teksty Anett pojawiają się m.in. na portalach 'Bobosfera', 'Dzieci Są Ważne', 'Mamy na Relaksie'. Teraz także u nas!

  Wszystkie artykuły autora (8)
 • GabiGabi

  Łowiczanka oczarowana Łodzią. Kocha życie w ciągłym bałaganie pasji, wyzwań i obowiązków, choć wciąż ma nadzieje że kiedyś uda się jej to ogarnąć. Dla wewnętrznej równowagi ucieka wiosną w góry, czyta reportaże, gotuje. Od niedawna szalona matka Sergiusza. Współblogerka na aniaigabi.pl

  Wszystkie artykuły autora (8)Strona internetowa autora
 • SaszaSasza

  Marzyła, by zostać oceanologiem. Rzuciła karierę grafika, by zostać striptizerką. Autorka książki „Wenus bez futra”. Blogerka, podróżniczka, motocyklistka. Miłośniczka bardzo ciężkich brzmień i buntowania się przeciw wszystkiemu. Lubi czerwone wino, brokat, horrory, gry komputerowe, długie paznokcie i smutne książki. Zawsze obserwuje.

  Wszystkie artykuły autora (5)Strona internetowa autora
 • Sonia ZiembaSonia Ziemba

  Naiwnie kochająca życie i ludzi, matka - nie polka 3,5 letniej Liwii. Z zawodu psycholog, z pasji neuropsychosomatyk i teatrolog. Wierzy, że uśmiech jest lekiem na całe zło i bezczelnie ten lek na co dzień stosuje. Lubi wyróżniać się z tłumu. Za Bartoszewskim powtarza, że warto być przyzwoitym, chociaż w cale się to nie opłaca.

  Wszystkie artykuły autora (5)
 • Paulina KPaulina K

  Zodiakalny baran o profilu gastronomicznym, żyjący nieopodal Katowic. Kochająca jedzenie ponad wszystko. Żyje, aby jeść, a nie odwrotnie. Miłośniczka krewetek i białego wina. Fanka dużej dawki adrenaliny, kochająca życie w biegu. Niedoszła siatkarka, która ostatnie 3 lata spędziła w Londynie. Dusza romantyczki, która wie czego chce od życia. Wrażliwa, kochająca, oraz bardzo pomocna dziewczyna z marzeniami :. )Miłośniczka czekolady i wszystkiego co słodkie. Poradniki psychologiczne, oraz książki z przepisami to moja druga miłość. Dążąca do perfekcyjności, wygłaszająca hasło : "Robimy coś na 100%, albo nie robimy tego wcale". Świetna doradczyni, a co nie wyjdzie z ust, przelane zostanie na kartkę!

  Wszystkie artykuły autora (4)
 • KlaudiaKlaudia

  Posiadaczka wielu talentów. Niespełniona tancerka i aktorka. Rozważna i uczuciowa optymistka. Ciągle poszukująca swoich pasji, aktualnie jedną z nich jest zdobywanie wiedzy z zakresu psychologii. Uwielbia czerwone usta.

  Wszystkie artykuły autora (3)
 • MargaretMargaret

  Bezgranicznie i naiwnie wierząca w ludzi. Kolekcjonerka książek i emocji. Nieulaczalnie uzalezniona od uzalezniajacych seriali. Lingwistka i nauczycielka z powołania. Mama walcząca o to żeby nie być Matką Polką, tylko Matką Antka. Kobieta, która chce podejmować swoje decyzje i ponosić za nie konsekwencje.

  Wszystkie artykuły autora (3)
 • Doris DeDoris De

  Matka, żona, kobieta (nie)zwykła. Fascynatka fotografii, artystyczna dusza. Kocha ludzi, uwielbia życie, nienawidzi obłudy. Optymistka rzygająca tęczą. Motto życiowe: "jeśli coś Ci się nie podoba, nie narzekaj… postaraj się to zmienić".

  Wszystkie artykuły autora (2)
 • OlaOla

  Z wykształcenia psycholog-seksuolog, z zawodu wondermaker, z zamiłowania uzależniona od sportu trzydziestolatka.

  Wszystkie artykuły autora (1)