Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć?

0
1905

Orgazm sutkowy zyskał miano swego rodzaju legendy. Prowadzone są spory o jego istnienie i o to jak doprowadzić do niego kobietę. Orgazm sutkowy jest jednak faktem i wiele z nas może go osiągnąć, jeśli spełnione będą odpowiednie warunki, takie jak odpowiednie nasilenie pieszczot czy faza cyklu miesiączkowego.

Czym jest orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy, to po prostu szczytowanie. Nie następuje ono jednak w wyniku pieszczot łechtaczki czy pochwy lub stosunku płciowego, a w wyniku pieszczot piersi. Jak się okazuje tego typu przyjemność zarezerwowana jest w większości (choć nie zawsze!) dla kobiet, które karmią lub karmiły piersią, a także niedługo przed miesiączką. Warto pamiętać tu o różnicach osobniczych – niektóre kobiety mają niezwykle wrażliwe sutki, bez względu na fazę cyklu czy laktację, a inne nie będą odczuwać przyjemności z pieszczot piersi nawet w odpowiednim momencie.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy następuje w wyniku pieszczot piersi. Aby jednak mogło do niego dojść partner musi wykazać się ogromną dojrzałością, cierpliwością i delikatnością, a nawet kreatywnością! Niezwykle ważna jest atmosfera w trakcie pieszczot, w tym również poczucie bezpieczeństwa. Zazwyczaj do tego typu orgazmu dochodzi pod wpływem długotrwałych delikatnych pieszczot z użyciem różnego rodzaju delikatnych faktur. Na przykład podczas pieszczot językiem lub penisem, ale też delikatnymi piórkami, miękkimi pędzelkami, lekkimi materiałami. Podczas tego typu pieszczot wykorzystać można również olejki eteryczne, lód, a nawet zęby (oczywiście z umiarem) – zapewnia to niezapomniane doświadczenia.

Dlaczego podczas laktacji lub przed miesiączką?

Orgazm sutkowy jest znacznie łatwiejszy dla kobiet, które aktualnie karmią piersią. Dlaczego? Jest to związane z uaktywnieniem się w obszarze piersi sieci nerwów, które zwiększają wrażliwość sutków. Dzięki temu karmiąca kobieta nie odczuwa bólu podczas karmienia, a radość. A nawet przyjemność. Owszem, niektóre kobiety szczytują podczas karmienia piersią i nie jest to nic złego, a zupełnie naturalnego, związanego z wydzielaniem się endorfin. W tym czasie jest również wysoce prawdopodobne, że twój partner zdoła z łatwością doprowadzić cię do szczytowania w wyniku pieszczot sutków, gdyż jesteś w tym czasie na to podatna.

Czas tuż przed miesiączką jest również korzystny dla podjęcia próby pieszczot sutków. Jest to bowiem czas, w którym twoje piersi jest bardzo wrażliwe, co możesz wyraźnie odczuwać w wielu sytuacjach, niekoniecznie nawet erotycznych.

Czy warto próbować do skutku?

Absolutnie nie warto „walczyć” o orgazm sutkowy! Jeśli spróbowaliście tego typu pieszczot i nie były one przyjemne, nie warto na siłę starać się o tego typu orgazm, gdyż ciąg nieudanych prób może skończyć się pogorszeniem waszej relacji. Niepowodzenie może wynikać bowiem nie tylko z niewystarczającego doświadczenia czy umiejętności partnera, ale też z niewłaściwego czasu lub po prostu mniejszej wrażliwości twoich piersi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here