Pomysły na podkręcenie atmosfery w łóżku (lub poza nim)

0
2016
Expression of passionate lovemaking during foreplay

Jeśli nie chcesz rozmawiać o swoich fantazjach otwarcie…

  1. Na małych karteczkach napiszcie kilka swoich fantazji, które chcielibyście zrealizować lub gadżetów jakie chcielibyście użyć w łóżku lub poza nim. Wszystkie karteczki wrzućcie do słoika. Raz w tygodniu będziecie losować karteczkę, którą od razu zrealizujecie.
  2. Do koperty zapakuj talony (mogą to być zwykłe kartki lub spersonalizowane przez Ciebie bileciki) i wypisz na co dajesz swojemu facetowi bon podarunkowy np. bon na seks oralny, bon na striptiz w blasku świec (zafunduj sobie mocny makijaż i skąpy pas do pończoch), bon na masaż całego ciała Twoim ciałem (masaż nuru) i… wierzę w Twoją wyobraźnię!
  3. Wyślij ukochanemu sms’a z dokładnym opisem tego co mu zrobisz jak wróci do domu lub mms’a ze zdjęciem, co będzie na niego czekać jak wróci do domu (i nie mam tu na myśli obiadu).
  4. Miłosny newsletter – jeśli Twój partner potrzebuje bardziej konkretnych wskazówek, a Ty lubisz pisać to… napisz mu po prostu maila. Niech będzie długi, obfitujący w szczegóły (np. gdzie chcesz żeby znalazł się jego język i co ma dokładnie z nim robić). Gwarantuje, że po powrocie z pracy przerobicie treść maila w każdą stronę. To dobra okazja, żeby zasugerować partnerowi jaki seks lubisz, na jaki masz ochotę – delikatny, zwierzęcy, brutalny, zmysłowy. Kto powiedział, że na jednym newsletterze ma się skończyć. Może warto wysyłać je regularnie np. co piątek? 🙂

Jeśli lubisz element zaskoczenia i nie masz problemu z werbalizacją swoich pragnień…

  1. Poproś Twojego faceta (jeśli to on prowadzi), żeby skręcił w jakąś leśną boczną dróżkę (lub sama niespodziewanie skręć) i zróbcie to na tylnym siedzeniu jak niegrzeczne nastolatki.
  2. Umówcie się o określonej godzinie w barze i udawajcie, że się poznajecie po raz pierwszy a później wróćcie do domu uprawiać namiętny seks z „nieznajomym”.
  3. Przyjdź do domu kiedyś w samym płaszczu pod którym kryją się tylko majtki.
  4. Zabawcie się w odgrywanie ról. On zawsze marzył o seksie z Pielęgniarką? Ty chciałaś, żeby przystojny Mechanik sprawdził zawieszenie auta? 🙂 Nic prostszego! Dla ułatwienia możecie kupić seksowne stroje w sklepie dla dorosłych.
  5. Zakupcie (każdy po kilka) intymnych gadżetów, żeli i innych akcesoriów do spróbowania i testujcie, testujcie, testujcie tworząc swój własny, prywatny ranking ulubionych zabawek erotycznych.
  6. Deprywacja sensoryczna to nic innego jak „wyłączenie” jednego ze zmysłów po to, by wyostrzyć inne. Załóż partnerowi opaskę na oczy i dokładnie opisując każdy swój krok, każdy swój ruch, miejsca jakie dotykasz nakręcaj go na finał jaki zagwarantujesz mu – do wyboru do koloru – albo między Twoimi udami, albo ustami, albo piersiami, albo….

Jeśli na myśl o innowacjach w sypialni troszkę się stresujesz…

Po pierwsze – nie spinaj się – seks to zabawa, cieszenie się sobą, a nie kolejny powód do stresu.

Po drugie – nie rób nic wbrew sobie i nic na siłę. Dlaczego? Patrz Punkt pierwszy.

Po trzecie, jeśli powód Twoich oporów to na przykład problemy z odpowiednim nawilżeniem pochwy lub podrażnieniami, wypróbuj globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym, np. Mucovagin. Kwas hialuronowy w połączeniu z naturalną wydzieliną pochwy nie tylko zabezpiecza błonę śluzową, przyspieszając ewentualne procesy regeneracji, ale również przywraca na długo prawidłową wilgotność miejsc intymnych. A Ty masz problem z głowy!

Udanego seksu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here