Ruszaj na ciepłe, jesienne wakacje!

0
268

Lato jest przereklamowane! Okazuje się, ze to jesienne wakacje mają najwięcej zalet. Komfort, wybór i niższe ceny oraz ciepłą, słoneczną pogodę znajdziesz wtedy w wielu atrakcyjnych regionach świata!

Jesienny urlop? Jeśli lubisz spokój i naprawdę chcesz odpocząć w jakimś egzotycznym miejscu, to wakacje w październiku lub listopadzie są w sam raz dla ciebie. Wypoczynek okaże się tańszy, bo ceny hoteli i przelotów nie są aż tak wysokie, jak latem. Co więcej, jesień to czas atrakcyjnych zniżek w wielu turystycznych obiektach.

Przede wszystkim, masz ogromny wybór szukając odpowiedniego dla siebie standardu noclegowego, czy planowanych atrakcji. W restauracjach nie będziesz musiała czekać na wolny stolik, a jeśli zechcesz coś zwiedzić, to unikniesz kilometrowych kolejek do kasy.

Sądzisz, że jesień jest za zimna i zbyt mokra na zasłużony odpoczynek? W wielu popularnych, letnich miejscach wypoczynku od września do listopada panuje często przyjemniejsza, ciepła pogoda niż zdarzający się w lipcu i sierpniu niemiłosierny upał.

Słonecznie będzie zarówno na Wyspach Kanaryjskich, Malediwach, jak też w wielu atrakcyjnych turystycznie miejscach, takich jak Cypr, Kreta, Malta, Tunezja, Turcja, czy też Egipt i Maroko. Z kolei Madera nieprzypadkowo nazywana jest Krainą Wiecznej Wiosny…

Woda w Morzu Śródziemnym nadaje się do regeneracyjnych kąpieli nawet późną jesienią. Doskonałym pomysłem dla wszystkich, którzy kochają słoneczne wakacje, jest też jesienny wypoczynek w Tel Awiwie, w którym nadmorska promenada tętni życiem, ale nie ma już ogromnych tłumów turystów letnich, a temperatura powietrza jest doskonała do plażowania.

Jeśli szukasz oryginalnych, ciepłych miejsc, to na pewno nie zawiedziesz się na jesiennym wypoczynku w Gruzji, gdzie zdarza się, że nawet w listopadzie temperatura powietrza osiąga niemal 20 stopni Celsjusza.

Atrakcyjnych jesienią miejsc jest zdecydowanie więcej niż przytoczonych przez nas przykładów. Znajdziesz bez problemu wymarzone miejsce, w których cudownie spędzisz czas we wrześniu, październiku i listopadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here