Świat zwariował? Fryzury intymne!

0
1087

Choć dla niektórych z nas może to być nadal szokujące, fakt jest niepodważalny – fryzury intymne nie są żadną wielką nowością i decyduje się na nie coraz więcej pań w różnym wieku. Ale czy ma to właściwie sens? Po co stylizujemy włosy łonowe?

Jak stworzyć niebanalną fryzurę intymną?

Depilowanie i strzyżenie trymerem to dwa niezbędne składniki każdej fryzury intymnej. W zależności od tego, czy chcemy być całkowicie gładkie (w końcu to też forma stylizacji), czy też pragniemy stworzyć jakiś konkretny wzór, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że chwilowe cierpienie zazwyczaj jest nieuniknione. Ale czego się nie robi dla gwiazdki na… dole. Profesjonalne stylizacje wymagają jednak precyzji i umiejętnego zastosowania szablonu. Warto oddać się w ręce specjalistów i zapisać na wizytę do salonu depilacji, który oferuje również niebanalne stylizowanie włosów łonowych. Zabawa we fryzjerkę we własnym zakresie może być jeszcze bardziej bolesna, a ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo, że wzorek wyjdzie nam krzywo. No i kto to obiektywnie oceni? I kto to po nas poprawi?

OK – salony oferują usługę wykonania fryzury intymnej. Tylko czy jest sens wydawania pieniędzy na stylizacje intymne?

Kochanie… Niespodzianka!

Bardzo często pomysł na nietypową fryzurę pojawia się wtedy, kiedy jesteśmy w związku i szukamy sposobów na zaskoczenie partnera. To właśnie w takich chwilach chętnie wybieramy flirciarskie serduszko lub zmysłowy pasek. Reakcji może być kilka:

– Zaskoczenie i namiętny wieczór we dwoje.

– Marudzenie. Bo lepiej to tak standardowo, z włosami. Lub co najwyżej całkowicie gładko.

– Śmiech do późnej nocy. Albo do czasu odrośnięcia włosów.

Mimo wszystko, jeśli tylko mamy ochotę, warto zdecydować się na eksperyment z fryzurą intymną. A mamy do wyboru wiele wariantów…

Wzory!

Sprośna strzałka, precyzyjny trójkąt, tajemniczy księżyc, eleganckie koło, a może minimalistyczny kwadracik? Większość z tych wzorów to tylko chwila pracy dla wprawionej… stylistki fryzur intymnych? Niech będzie kosmetyczka. Dla kosmetyczki. Plus jest taki, że w porównaniu do włosów na głowie, tu może nas śmiało ponieść wyobraźnia. Nieudana fryzura intymna raczej nie będzie przeszkodą do wyjścia z domu.

Farbowanie!

Tak, istnieją już nawet specjalne preparaty do nadania wymarzonego koloru włosom łonowym. Można je kupić na przykład w sklepach internetowych. Koszt takiej przyjemności to kilkanaście dolarów. Chyba, że zdecydujemy się na polecaną wizytę w salonie. W obawie o swoje zdrowie, nie należy używać powszechnie dostępnych, standardowych farb do włosów, które nie są przystosowane do owłosienia intymnego.

Stylizować czy nie? Oto jest pytanie

A co jeśli inni wyśmieją nasz pomysł? Cóż, włosy te widzimy najczęściej my same, a pozbycie się nietrafionej fryzury intymnej to raczej mały problem. Jeżeli partner zareaguje zgodnie z opcją trzecią, czyli gromkim śmiechem, nie mamy się czym przejmować. Najistotniejsze, że nam samym taka stylizacja się podoba, a w końcu czasem można zaszaleć, prawda? Nawet jeśli wzorki zapragniemy zmieniać tak często, jak tylko czas odrastania włosów nam na to pozwoli, to w czym problem? W końcu kto ma być najważniejszy, jak nie my same, dla siebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here