W łóżku z egoistą

0
1395

Seksowna, koronkowa bielizna. Czerwona szminka na ustach. Łańcuch pereł na szyi. Zmysłowe pończochy i niebotycznie wysokie szpilki. W sypialni kojący zapach ulubionych świec, połączony z unoszącym się aromatem czerwonego wina. A w planach tylko idealna, pełna namiętności noc. Aż w końcu przychodzi on. Początkowo zaskoczony, szybko wczuwa się w klimat. Temperatura rośnie. A gdy przychodzi co do czego… kilka minut i po wszystkim. A później braterski całus w czoło. „Jestem taaaaki zmęczony”. I nagle już rozumiesz, że nic więcej z tego nie będzie. Zmywasz makijaż, przebierasz się w wygodną piżamę. A po koronkowej bieliźnie pozostaje tylko lekki odcisk na ciele. A po ekscytacji i namiętności – wielka frustracja. Już kolejny raz…

I nawet jeżeli tym razem nie miałaś na sobie koronkowej bielizny, a zrobiliście to po wcześniejszym wypadzie na pizzę, bo nie chciało wam się znowu gotować, to nie ma znaczenia. Problem pozostaje problemem. Bo dlaczego on się nie stara? Dlaczego nie walczy o to, abyś położyła się równie zadowolona? Powody mogą być różne.

Nie mówisz mu o swoich potrzebach?

On myśli, że jest Ci dobrze i nie musi nic zmieniać, bo Ty zwyczajnie… milczysz. Dlatego właśnie powinnaś wprost wyrażać swoje potrzeby. Jeżeli jednak precyzyjnie określiłaś, czego dokładnie brakuje Ci w łóżku, a facet dalej nic z tym nie robi, to problem jest znacznie poważniejszy. Niektóre kobiety w takiej sytuacji odmawiają stosunku, nie chcąc być jedynie narzędziem dawania przyjemności partnerowi. Inne, w bardzo intensywnym momencie, gdy temperatura sięga zenitu, zostawiają takiego nieboraka i kładą się spać, całując go w czoło. Jeszcze inne próbują kolejnych negocjacji lub wspólnych wizyt u seksuologa.

Część pewnie by jednoznacznie rzekła, że najlepsze rozwiązanie to… zmiana partnera. Tak naprawdę idealna metoda na łóżkowego egoistę nie istnieje. Warto jednak rozmawiać. Pokazywać, że wasze potrzeby są tak samo ważne. Starać się wzajemnie o siebie i uświadamiać, czego komu brakuje.

A jak to wygląda u was? Czy macie własne sposoby na łóżkowego egoistę? A może same macie problem z otwarciem się na potrzeby partnera?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here